RODO

Kto jest Administratorem Twoich danych?

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest firma: Krystiana Konieczna z siedzibą w Gdyni (81-577) ul. Antanasa Baranauskasa 2c/18 identyfikująca się numerem NIP: 958-156-15-83 przedstawiana w dalszej części jako White Rabbit Paper.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnoścnie przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych - do Twojej dyspozycji jest nasz adres e-mail hello@whiterabbitpaper.pl

 

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez White Rabbit Paper?

White Rabbit Paper przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie ze sklepu internetowego wrpaper.pl. Sklep przetwarza wprowadzone przez Ciebie dane podczas wypełniania formularza zakupowego, jedynie w celu wysłania zamówionego towaru.

 

Komu White Rabbit Paper udostępnia Twoje dane?

Nie udostępniamy Twoich danych osobom trzecim, za wyjątkiem sytuacji, w których White Rabbit Paper posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usługi oferowanej przez naszą markę czyli w tym wypadku, aby móc wysłać do Ciebie przesyłkę oraz przeprowadzić płatności. Udostępniamy dane niezbędne do wysyłki czyli: Imię i Nazwisko, adres oraz numer telefonu oraz dodatkowo dane potrzebne do dokonania płatności przeprowadzane przez firmę PayU. Firmy, którym udostępniane są Twoje dane jest zależne od wybranej formy wysyłki. Korzystamy z usług Poczty Polskiej oraz firmy InPost. W obecnej chwili nie korzystamy z żadnych zautomatyzowanych form reklam czy prezentacji ofert, jeżeli to się zmieni Twoje dane nie zostaną wstecznie włączone do tego typu usług.

 

Jak długo i na jakiej podstwie White Rabbit Paper przechowuje Twoje dane osobowe?

Przetwarzanie danych osobowych odbywać będzie się na podstawie Twojej zgody (art. 6 lit. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016r. dalej: "RODO"). Dane będą w naszym posiadaniu do momentu wycofania przez Ciebie zgody.

 

Jakie masz uprawnienia wobec White Rabbit Paper w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od White Rabbit Paper: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz w każdej chwili ją wycofać, i nie będzie to miało wpływu na z godność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie checi zrealizowania jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres hello@whiterabbitpaper.pl.

Podanie danych w zakresie adresu e-mail jest dobrowolne ale niezbędne do wysyłki informacji marketingowych (newslettera)

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas ogromnie ważne, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając Twoje dane osobowe naruszamy przepisy RODO, masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego organu nadzorczego właściwego na podstawie przepisów RODO.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl